Гидроизоляция очистных сооружений Украина Гидроизоляция подземных паркингов Гидроизоляция резервуаров и антикоррозионная обработка резервуаров Гидроизоляция котеджей Реконструкция зданий и сооружений Гидроизоляция агрокомплексов антикоррозионная покраска Гидроизоляция бассейна

Ремонт і післягарантійне обслуговування фарбувального обурудованія: Wagner Вагнер, Titan Tools, Грако (Graco), Бинкс (Binks), Техновер (Tecnover), АВД, Вагнер Вільнюс, МБП (MBP), ДіноПавер (DinoPower), Ліріус (Larius), Сторх ( Storh), і ін.

SERVICE / РЕМОНТ, гарантійне та післягарантійне обслуговування фарбувального обладнання

Успішна робота Кампанії WAGNER GmBh з клієнтами побудована на високому гарантійному і сервісному обслуговуванні.

Гарантійна і сервісна політика Wagner GmBh:

На фарбувальне обладнання компанія J. Wagner GmbH (Німеччина) встановлює офіційний гарантійний термін – 12 місяців, за умови дотримання правил описаних в інструкції по експлуатації.

Так як продукція WAGNER GmbH володіє високою якістю і надійністю, фактичний термін експлуатації фарбопультів високого тиску може набагато перевищувати гарантійний.

Настійно просимо Вас уважно вивчити Керівництво (Інструкцію) по експлуатації продукції, правильного використання, умови гарантійних зобов’язань і безкоштовного сервісного обслуговування.

Гарантія на фарбувальне обладнання Вагнер (Wagner) дійсна тільки при пред’явленні покупцем гарантійного талона.

Гарантійним талоном J. Wagner GmbH (Німеччина) підтверджує прийняття на себе зобов’язань по задоволенню вимог споживачів, встановлених чинним законодавством про захист прав споживачів, в разі виявлення недоліків виробу.

Умови Гарантійних Зобов’язань і БЕЗКОШТОВНОГО сервісного обслуговування

Гарантія 12 міс.!

Гарантія на фарбувальне обладнання Вагнер (Wagner GmbH) має силу протягом одного року, з дня покупки (за умови пред’явлення чека та гарантійного талона оформленого в місці продажу). Вона включає і обмежена безкоштовним ремонтом пошкоджень або безкоштовною заміною дефектних частин, якщо доведено, що пошкодження або дефекти виникли через використання неякісних матеріалів або помилок збірки при виготовленні. Відсутність або пошкодження пломб, бирок, наклейок, наявність слідів механічних пошкоджень, неправильне використання або введення в дію, в тому числі випробування, збірка або ремонт, не згаданий в інструкції з експлуатації, виконані самостійно або неспеціалістом, позбавляють гарантію законної сили. Гарантія виключена при комерційному використанні продукту. Ми зберігаємо за собою право виконання гарантії. Гарантія позбавляється законної сили, якщо механізм був розкритий особою, яка не є представником служби сервісу. Пошкодження при транспортуванні, обслуговуванні, а також пошкодження і відмови в роботі через неправильне звернення не покриваються гарантією. При будь-якому вимозі по гарантії повинен бути пред’явлений оригінальний чек підтверджує покупку. Відповідно до законодавства, ми не приймаємо відповідальність за будь-який персональний, матеріальний або результуючий збиток, особливо, якщо механізм використовувався не так як передбачено в інструкції, або якщо ремонт був виконаний самостійно або некваліфікованим фахівцем. Ми, залишаємо за собою право, виконувати ремонт або роботи по обслуговуванню, які не згадані в цьому посібнику, на підприємстві фірми Wagner GmBh.

Важливо!

Ретельно очищайте (промивайте) устаткування (фарбувальні агрегати) після використання.

Не очищене належним чином після використання устаткування (фарбувальне обладнання ) може працювати з порушеннями. Тому при виникненні несправностей перевірте обладнання на предмет забруднення, перш ніж нести його в сервісний центр.

Гарантія не поширюється на несправності фарбувального обладнання що виникли внаслідок його забруднення, погане промивання / очищення / мастила.

Гарантія не поширюється на зношувані деталі (Сопла, шланг високого тиску, фарбувальний пістолет.). Транспортування обладнання до місця ремонту здійснюється покупцем самостійно за його рахунок.

У разі гарантії або ремонту, будь ласка, зверніться в сервісний центр.

Menu